Požiarna technika

Protipožiarna technika to nie sú len hasiace prístroje. Oheň je mimoriadne nebezpečný živel, s ktorým treba účinne bojovať a na to sa využíva mnoho spôsobov. Hasiaci prístroj sa umiestňuje v budovách, no potrebné sú aj prostriedky proti vonkajšiemu ohrozeniu.

Najzákladnejšie sú hadicové zariadenia. Delia sa na hadicové navijaky s tvarovo stálou hadicou a nástenné hydranty s plochými hadicami. Hydrant môže byť nadzemný, podzemný, výtokový stojan a plniace miesto. Tieto zložité systémy si vyžadujú odborné oko pri ich inštalácii, preto keď uskutočňujete stavbu takéhoto zariadenia, kúpte si ho od nás a na profesionalitu sa môžete spoľahnúť. Pred požiarom chránia aj požiarne uzávery, najčastejšie sú to dvere, okná a klapky.

Určite odporúčame aj protipožiarne nátery na drevené povrchy. Sú transparentné a nemusíte mať obavy o pokazený vzhľad takto natretého nábytku. Upraviť proti požiaru môžete nábytok a ďalšie konštrukcie okrem náteru aj omietkou alebo protipožiarnym obkladom. Vykonávame aj inštaláciu požiarnych prestupov.

Ponúkame vám kompletnú ochranu pred požiarom a servis inštalovaných zariadení. Oslovte nás s realizáciou a spolu ochránime váš cenný majetok a jeho okolie.

Neváhajte nás kontaktovať ohľadom otázok na naše služby telefonicky 0940 880 468,
alebo emailom info@dobrecerpadlo.sk