O firme Dobré čerpadlo

Hlavným podnetom k založeniu spoločnosti bolo naše dlhoročné pôsobenie  v obore vŕtania studní a zásobovania objektov vodou. Rovnako aj množstvo nových nápadov a vízii ako priblížiť problematiku o ochrane a využití podzemných vôd pre širokú verejnosť.

Našim hlavným cieľom je zabezpečovať kompletný servis zásobovania vodou pre domácnosť a priemysel. Od vyvŕtania samotnej studne, cez návrh a vyhotovenie čerpacej techológie, až po jej samotné napojenie na dom, záhradu alebo automatickú závlahu.

Nakoľko je veľmi dôležitý správny výber čerpadla a čerpacej technológie zabezpečujeme bezplatné poradenstvo a návrh čerpacej technológie. Vďaka množstvu realizácií a dlhoročnému pôsobeniu v danom obore, vieme našim zákazníkom ponúknuť produkty a služby na najvyššej úrovni.

Pracovný tím tvoria zamestnanci, ktorý sú pravidelne školení s množstvom znalostí a praktických skúsenosti s montážou a servisom čerpadiel, čerpacích technológií a závlahových systémov. Kladieme dôraz na vysokú profesionalitu, spoľahlivosť a spokojnosť každého z našich zákazníkov.

Neváhajte nás kontaktovať ohľadom otázok na naše služby
na telefóne
 0940 880 468,
alebo emailom info@dobrecerpadlo.sk